wtorek, 30 sierpnia 2016

Dieta Jestem Fit - zdrowe odchudzanie

W współczesnym świecie jest możliwość wykonania większości przez internet. Ludzie komunikują się przez różnorodne aplikacje i strony. Również jest możliwość podjęcia diety dla osób, którzy zmagają się z nadwagą lub przeciwnie. Nie każdy człowiek ma pomysły, ale również konkretną wiedzę na temat zdrowego żywienia i przygotowywania posiłków. W sieci jest mnóstwo jadłospisów i przepisów na zdrowe dania, ale zachęcam do wybrania i zamówienia odpowiedniej diety na portalu JestemFit.pl, w którym wykwalifikowani dietetycy ułożą nam odpowiedni plan żywieniowy. W ten sposób nie mamy wyrzutów sumienia i nie do ciągnięć, że występuję brak odpowiedniego produktu w naszej diecie.W ramach współpracy z portalem JESTEMFIT.PL podjęłam wyzwanie, które polega na otrzymaniu diety według własnych kryteriów. 

Pierwszym krokiem jest zamówienie planu dietetycznego, w którym dokonujemy uzupełnienie swoich danych osobowych.Następnie jest uzupełnienie ankiety, która jest najważniejszym podmiotem diety, m.in: wybieramy pory oraz ilość spożywania posiłków, jaką żywność wykluczamy z jadłospisu, odpowiadamy na konkretne pytania dotyczące naszego odżywiania i opisujemy krótką historię naszego odchudzania, które przebiegało w przeszłości.

Ostatnim krokiem jest wysłanie swojej ankiety oraz ponowne sprawdzenie swoich danych i konkretnych szczegółów, które pojawiły się w zamówieniu. Następnie oczekujemy 2-3 dni na gotowy jadłospis. Plan żywieniowy pojawia się na naszym profilu w zakładce "Dieta". Każdy dzień jest szczegółowo opisany. Podana jest kaloryczność dnia, gdyż jest ona dopasowana do naszej aktywności fizycznej i treningów.Podsumowanie:

Jak dla mnie dużym plusem jest świetna rozpiska posiłków. Jest ukazane zdjęcie z daniem, jego kaloryczność, sposób przygotowania oraz proporcje składników. Ja w ankiecie, która została ukazana przy zamówieniu wybrałam swoje ulubione danie, m.in: owsianki, jaglanki, naleśniki oraz dania z mięsem i warzywami. W ten sposób dane posiłki występują w moim planie żywieniowym.

Ponadto podana jest lista zakupów, która dzieli się na poniższe kategorie:
- drób
- jaja
- mrożonki
- nabiał
- napoje
- nasiona/orzechy
- owoce
- pieczywo
itd.

Moim ulubionym jadłospisem jak to tej pory była niedziela (28.09), gdyż w planie żywieniowym znalazłam swoje ulubione i pełnowartościowe produkty. W razie jakikolwiek kłopotów lub zarzutów w każdej chwili możemy skontaktować się z naszym dietetykiem i opisać problem. Otrzymamy bardzo szybką odpowiedź z wyjaśnieniami.

Osobiście po raz pierwszy natknęłam się na taki system diety bez wychodzenia z mieszkania! Jestem kompletnie zaskoczona, że takie czynności są dokonywane przez internet i to w bardzo łatwy i szybki sposób. Bardzo zaufałam portalowi, gdyż diety są układane przez wykwalifikowanych dietetyków, a nie przez program komputerowy, który ułożony jadłospis jest taki sam dla każdego kto zamówi plan żywieniowy. 

Zachęcam Was do zamówienia diety, która będzie ułożona pod wasze wymagania. Serwis jest bardzo przejrzysty i kontrastowy, więc w łatwy i szybki sposób będziemy przemieszczać się po portalu.

1 komentarz:

 1. Destabilizacja w treningu mięśni głębokich.
  A u was jak to wygląda?
  Przyznam szczerze że nawet sie nad tym nie zastanawiałam podczas ćwiczeń.
  Warto przeczytać :)

  https://100club.pl/artykuly/Destabilizacja-w-treningu-miesni-glebokich,409.html

  OdpowiedzUsuń