piątek, 27 listopada 2015

Konkurs "Zimowe Historie" z marką Proste Historie

Ten wpis jest dość nie typowy dlatego, że wraz z marką Proste Historie, którym organizatorem jest firma Inglotex S.A. organizuje konkurs pt: "Zimowe historie", który będzie polegał na dokończeniu pewnej historii. Sponsorem wspaniałych nagród jest Russell Hobbs.


Od dziecka krzątamy się w kuchni, aby pomóc mamie lub kochanej babci w kuchennych wariacjach. Nadchodzą piękne chwilę, a mianowicie święta Bożego Narodzenia. Czas radości i wspomnień. Wspólna tradycja i miłość rodzinna, która jeszcze bliżej wiąże uczucia... Babcine przepisy, które zapodziały się gdzieś na dnie szuflady. Pora to zmienić! Podziel się najciekawszym i udanym przepisem swojej babci lub mamy, który wzbudził zainteresowanie wśród znajomych i rodziny.

Poniżej przedstawiam warunki konkursu:

Zadanie konkursowe - należy odpowiedzieć na pytanie: "Jakie jest Twoje najsmaczniejsze wspomnienie związane z świętami?" Liczy się pomysł i bujna wyobraźnia. Bardzo zachęcam do udziału w konkursie, bo na najlepszą historię czekają wspaniałe nagrody. 

Zgłoszenie się do konkursy - do konkursu należy przystąpić po przez aplikację na Facebooku KLIKNIJ!

Nagrody
Fundatorem nagród jest firma Russel Hobbs.

Nagrodą główną za najbardziej pomysłową i kreatywną historię jest Multicooker. Natomiast nagrodami dodatkowymi są 4 zestawy młynków do soli i pieprzu.

Za najbardziej najciekawszą historię wśród internatów jest Blender Mix&Go.

Zapraszam do obejrzenia pozostałych nagród na stronę sponsora


"Jakie jest Twoje najsmaczniejsze wspomnienie związane z świętami?"


Czas trwania konkursu: 27 listopad - 20 grudzień 

Życzę powodzenia w opisaniu waszej historii z dzieciństwa! :)

2 komentarze: