wtorek, 13 września 2016

Lionfitness - współpraca

Po raz kolejny mam zaszczyt nawiązać współpracę z serwisem internetowym, który układa diety i plany treningowe. Tym razem jest to portal Lionfitness.Lionfitness jest nowoczesną platformą dietetyczno-treningową, która pomoże osiągnąć upragnioną sylwetkę oraz poprawić samopoczucie. Codziennie wykwalifikowani dietetycy i trenerzy układają programy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby, stylu życia, preferencji. Odpowiednia dieta zestawiona z dopasowanymi ćwiczeniami zapewnia zdumiewający i trwały efekt. Wyjątkową wartością Lionfitness jest możliwość ćwiczeń na żywo z trenerem!! To co wydaje się być trudne z Lionfitness jest przyjemne i proste! Gorąco polecam i zachęcam do wypróbowania – www.lionfitness.pl.Portal jest bardzo nowoczesny. Na tle innych stron fitness wyróżnia bogata baza filmów treningów wraz z instruktażem, dzięki temu każdy użytkownik może obejrzeć rzeczywistą prezentację ćwiczeń.


Ponadto po przez serwis jest możliwość wykupienia indywidualnych programów treningowych i diet, które będą idealnie dopasowane pod nasze wymagania.

Przed dokonaniem wyboru klient ma możliwość podania swoich oczekiwań m.in rodzaj aktywności fizycznej, wzrost , wagę itd.

Zachęcam do skorzystania z serwisu fitness, gdyż zawiera bardzo bogatą ofertę! :-)

3 komentarze:

 1. szczerze mnie zainteresowałaś, ale czy naprawdę tak to wszystko fajnie wygląda? czy treningi są różnorodne i jest ich sporo?

  OdpowiedzUsuń
 2. Treningi są bardzo łatwe i różnorodne. Jest duży wybór. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglada super, lubię ćwiczyć i może kiedyś nawet odwiedzę ta stronę ;) Obserwuję :D
  Pozdrawiam ♥ #Smile
  Nasz blog - klik

  OdpowiedzUsuń