sobota, 22 listopada 2014

Współpraca z Fitomento.com

Wchodząc na mojego osobistego e-mail'a dostałam wiadomość od osoby ze strony Fitomento.com. Na stronie internetowej można znaleźć wiele ciekawostek na temat aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, a ponadto ułożyć swój własny zestaw ćwiczeń lub po prostu wybrać z gotowych planów treningowych. Witryna jest wyposażona w Blog na którym ukazują się wpisy dotyczące wybranych produktów i na temat aktywności fizycznej. W łatwy sposób każda zarejestrowana osoba swobodnie może skomentować dany post i wyrazić opinię na temat co, o tym myśli.Nowoczesność portalu pozwala komunikować się z innymi osobami poprzez wyszukiwanie swoich znajomych i przesyłanie wiadomości.Treningi, które znajdują się na stronie, są bogate w bardzo ciekawe i wartościowe ćwiczenia, dzięki którym można zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Za każdy wykonany trening, który wybraliśmy dostajemy punkty za które zdobywamy poziomy i możemy rywalizować się z swoimi znajomymi.


W ramach współpracy z blogiem na stronie zostaną umieszczone moje przepisy i posty dotyczące zdrowego odżywiania i motywacji do treningów.


Zapraszam do odwiedzania portalu i rejestracji. :)

7 komentarzy:

 1. Gratulujemy współpracy, bo to naprawdę duże osiągnięcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja już zarejestrowałam się kilka dni temu :) póki co nie wiem czy już mogę trenować, więc będę musiała odwiedzić lekarza i dopiero porządnie przyłożę się do korzystania z portalu. A dotychczas śledzę artykuły i propozycje przepisów

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i zapraszam do mnie:D

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję współpracy :) chętnie tam zajrzę....

  OdpowiedzUsuń