czwartek, 16 listopada 2017

Współpraca z Soki Vital Oleofarm

Po raz kolejny blog zyskał nową współpracę. Do przetestowania i recenzji otrzymałam soki 100% z owoców. Soki Vital od Oleofarm są bardzo cenione i pełnowartościowe, gdyż w swoim składzie zawierają 100% owocu.

W paczce otrzymałam:Sok 100% z czarnego bzu - na wieczku butelki producent informuję:
" Sok z czarnego bzu otrzymywany jest z dojrzałych owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) i posiada charakterystyczną dla nich ciemnogranatową barwę oraz cierpki, lekko kwaśny smak. Czarny bez wspomaga prawidłową pracę układu odpornościowego. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Sok z owoców czarnego bzu warto pić zarówno w okresie letnim, jako doskonały składnik aromatycznych i orzeźwiających napojów i koktajli, jak i w okresie jesienno-zimowym oraz w okresie przesilenia wiosennego. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. "Sok 100% z jeżyny - na wieczku butelki producent informuję:

" Jeżyna należy do rodzaju Rubus, do którego zalicza się również maliny. Jeżyny są szeroko rozpowszechnioną grupą roślin, których mięsiste, dojrzałe owoce przyjmują fioletowoczarną barwę. Bezpośrednio wyciskany z owoców sok posiada charakterystyczny dla jeżyny smak, zapach i barwę. Sok może stanowić dodatek do aromatycznych, orzeźwiających napojów i koktajli o każdej porze roku. "Ze względu na to, że sok jest wyprodukowany z 100% owoców więc ma krótki czas przechowywania, zatem należy jak najszybciej go zużyć.

Już wkrótce na blogu pojawią się przepisy z wykorzystaniem tych soków. Zachęcam do stałej obserwacji!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza